Kursy na pracownika

Organizujemy szkolenia dla osób bez doświadczenia w kierunku wykonywania zawodu pomocnik montera rusztowań. Po zebraniu wystarczajacej liczby chetnych przygotowujemy jednotygodniowy kurs składajacy sie z wykladów teoretycznych oraz zajec praktycznych wykonywanych na naszej hali szkoleniowej. Po odbyciu kursu kandydat jest gotowy do podjecia pracy jako pomocnik montera rusztowań i kierowany jest przez nas na jedna z naszych fabryk w Holandii lub Belgii.

Strefa pracodawcy

Chętnie porozmawiamy o potrzebach Państwa firmy oraz zaproponujemy ich optymalne rozwiązanie. Obecnie oferujemu nastepujace usługi jednak nasze elastyczne podejsciu do klienta rozważymy każdy rodzaj współpracy!

Leasing pracowniczy Rekrutacja stała Outsourcing pracowniczy

Partner

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Über uns

PRP Solutions – od wielu lat tworzymy i dostarczamy naszym klientom wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają zwiększać konkurencyjność oraz osiągać cele biznesowe. Działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku, a dziś, dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu możemy pochwalić się pokaźnym gronem zadowolonych Klientów i Pracowników PRP Solutions odpowiada za rekrutację pracowników, ich zatrudnienie i... Sprawdź szczegóły

Facebook Linkedin Twitter © 2019 Alle rechte vorbehalten PRP Solutions. Design und Implementierung: Hedea.pl

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand