Elektryk przemyslowy

Holandia

Przez caly rok mamy zapotrzebowanie na kandydatow na stanowisko monter instalacji elektrycznej.

Mamy wakaty zarówno dla elektrykow na nowo powstających budowach mieszkalnych jak również potrzebujemy elektrykow przemyslowych do montażu okablowania regulującego temperaturę rurociagow na dużych obiektach zamkniętych. Tzw. STEAM TRACING.

Możemy zaoferować stała prace u zagranicznego pracodawcy , pomoc w załatwieniu wszelkich formalności jak uzyskanie niezbędnych dokumentów pozwalających na prace w danym kraju Pracodawca zapewnia i oplaca atrakcyjne zakwaterowanie – jednoosobowe pokoje z internetem.

Obowiązki pracownika:

  • Montaż instalacji elektrycznej
  • odłączanie urządzeń elektrycznych
  • Zamykanie przejść kablowych
  • Podłączanie rozdzielnic
  • Montaż okablowania
  • Praca według schematow elektrycznych

Wymagania:

  • Na niektórych obiektach wymagany jest Certyfikat VCA jednak w większości nie jest on wymagany.
  • Aktualne uprawnienia SEP lub inne potwierdzające prace jako elektryk to duży atut
  • Podstawowa znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego
  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako elektryk

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe w zaleznosci od kraju docelowego
  • Długoterminowe projekty
  • Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
  • Tygodniowki
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
  • zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach – darmowe

Zainteresowane oraz spelniajace warunki osoby prosimy o kontakt na adres:

Jesteś zainteresowany pracą dla nas? Aplikuj on-line

Dlaczego my?

  PRP Solutions    Kim jesteśmy? Jedna z czołowych firm w Polsce specjalizującej się w wynajmowaniu wykwalifikowanych pracowników: Monterów Rusztowań oraz Monterów Izolacji Przemyslowej, którzy świadczą wysokiej jakości usługi dla przemysłu w krajach takich jak Holandia , Belgia , Niemcy czy Polska.   Naszym międzynarodowym Klientom zapewniamy szybki i pewny dostęp do ściśle wyspecjalizowanych... Sprawdź szczegóły

Partnerzy

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg

Facebook Linkedin >Twitter © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRP Solutions. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem