Spawacz 111 , 135/136 oraz 141 TIG

Pentru mulți dintre clienții noștri, căutăm sudori metoda 111, 135/136 și 141 TIG

Atribuțiile

  • Pregatirea elementelor și materialelor pentru sudare ȋn conformitate cu documentația tehnică
  • Sudarea după desene și comenzi de producție
  • Controlul sudurii
  • Lucrul cu desen tehnic
  • Capacitatea de a folosi unelte de lăcătuș
  • Responsabilitatea pentru îndeplinirea la timp a sarcinilor și calitatea acestora
  • Alte atribuții specifice acestui post

Cerințe

  • Experiență ca sudor
  • Cunoașterea limbii engleze, germane sau olandeze este de dorit
  • Fiabilitate și angajament, fără dependențe

Oferim:

  • Muncă într-o firmă cu o poziție stabilă pe piață;
  • Condiții financiare atractive
  • Apartament de serviciu, cameră pentru o persoană sau 120 de euro plată suplimentară pe săptămână.
  • Proiecte pe termen lung
  • Salariul plătit săptămȃnal
  • Asistență ȋn ȋndeplinirea tuturor formalităților legate de plecare.

Ești interesat să lucrezi pentru noi? Aplică online

Dlaczego my? (RO)

Error: No articles to display

Partnerzy

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg

DE CE NOI?

Cine suntem ? Una dintre cele mai importante firme din Polonia specializată în angajarea de lucrători calificați: Montatori de schelări și Montatori de izolare industrială, oferă servicii de înaltă calitate pentru industrie în țări precum Olanda, Belgia, Germania sau Polonia. Clienţilor noştri internaţionali oferim acces rapid şi sigur la lucrători contractuali foarte... Sprawdź szczegóły

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Facebook Linkedin >Twitter © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRP Solutions. Projekt i wykonanie: Hedea.pl